ערכת פרחי באך

bfk
  • 1,250.00
    1,790.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם
ערכת תמציות באך על פי שיטת ZS. התמציות על בסיס מים בלבד.
ערכת תמציות באך על פי שיטת ZS. התמציות על בסיס מים בלבד.
הערכה כוללת 45 בקבוקונים - 40 בקבוקונים עם תהודות מקור של תמציות באך, וחמישה בקבוקונים לתחילת עבודה, ליצירת הרכב אישי. 
עם הערכה מגיע דף אבחון.
ושלושה חודשי לווי ותמיכה. 

הערות: 
"עידוד" - תמצית מספר 40 7 תמציות באך מספר - 17;23;21;04;38;10;27.
הרכב זה בתחילה הכיל שש תמציות ורק לאחר מכן נוספה השביעית.
הוא נוצר על מנת לחזק את בתנו שהיתה אז בת כחמישה חודשים. ולאחר הפלא שהתרחש בעקבות יעילותו הפך להיות לכללי, כאמור, אז נוספה התמצית האחרונה, 27, שנמצאת עקרונית להרכב זה, אלא שלתינוקת קטנה אינה רלוונטית כלל ולכן לא נצרבה אל ההרכב הזה מלכתחילה.
ולהלך עיקר ההכוונות המצטרפות כאן לעידוד הנפש, למחיאות הכפיים הגופניות, ליכולת להתאושש ולאיתנות המתבקשת מול פגעי החורף לא במובן של לא להיות חולים אלא ביכולת לילות ולהבריא.
והסדר בו מוגשת הרשימה נמצא מוגש על פי המדורים הראשונים כפי שקבע ד"ר באך עצמו, ולעתיד יתברר גם הסולם הזה.
 17- אלה לבנה - HORNBEEM - מדור בטחון עצמי, מצטרפת בשל ההיבט הזה של עייפות נפשית, חוסר עניין, שעמום או חוסר משמעות.
21 - חרדל - MUSTRAD - מדור חוסר עניין בהווה או ניתוק מהמציאות - נוספה כאן בשל ההיבט העליז, המפתיע, העולה כהיפוך לנטיה להיכנס לדיכאון לפתע פתאום, כמו לפתע האפירו השמיים ועד שלא יזרחו הנפש נמצאת שפופה.
23 - זית - OLIVE - מדור חוסר עניין בהווה או ניתוק מהמציאות - יציבות, אנרגיה גם פיזית וגם נפשית, היכולת להתמדה, איתנות, נמצאת עקרונית גם ביחס להוספת תמצית 38.
04 - דרדר - CENTAURY - מדור רגישות יתר לרעיונות והשפעות - הנטיה לרצות ולשרת את האחר נמצאת מבקשת את היפוכה במובן של עצמאות והיכולת לומר לא.
תמצית זו מרכזית בעידוד האדם לזקוף את גבו מול חייו.
38 - ערבה - WILLOW - מדור ייאוש - הקרבן האומלל והמסכן שתלונותיו כלפי המציאות נמצאות מצביעות על דיכאון והטלת אחריות החוצה אל המציאות. תמצית זו מלמד את הקרבן לקחת אחריות ולשחרר את הייאוש לדרכן. עם זאת מומלץ לתמצית זו להוסיף גורם מייצב כמו תמצית 23 או תמצית 35 ממדור חוסר עניין בהווה.
10 -תפוח הבר - CRAB APPLE - מדור ייאוש - תמצית הנקיון, במובן הזה טאטוא של אבק הייאוש הלאה, ניקוי המערכת מהנטייה להגזמה ולאובססיה מכל סוג.
27 - מי סלע - ROCK WATER מדור דאגת יתר לרווחת האחר או מתח חברתי - זו התמצית החותמת את כל שלושים ושמונה התמציות של באך, עניינה הוא היחס של האדם לחברה ולחוקיה. בעיקר ביטול עצמו, ביטול הביטוי האישי שלו וביטול צרכיו ורצונותיו אל מול צרכי הכלל. 
השפעתה היא בעיקר שחרור, זרימה והסכמה ליחסים מאוזנים עם החברה והסביבה. 
תמצית זו מאפשרת למים לזרום, וכך לחיים, חשיבותה רבה להרכב כולו שכן מחברת בין כל התמציות ומעלה את הביטוי העצמי גם של הגוף - המחלים והמבריא והבריא.
מידע
על תמציות באך, השיטה, אופן השימוש, שאלות ותשובות


 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}