תמצית "עידוד" - פרחי באך

31JVG1LCGC
  • 65.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪400.00
עידוד - הרכב תמציות באך לאיתנות, אנרגיה והתאוששות.
10 מל.
מילוי חוזר של מים ודילול לשימוש כפי שבפרחי באך מאפשר חיי מדף ללא פג תוקף.

 
"עידוד" מורכבת מ 7 תמציות באך.
רקע
זוהי הנוסחה הראשונה שנרקחה על ידי הכותב.
מטרתה היתה לחזק את בתנו שהיתה אז בת כחמישה חודשים, והיתה חולה, ירודה קצת.
לאחר הפלא שהתרחש בעקבות יעילות התמציות נבחן ההרכב הז על כמה וכמה חברים מכרים ומתעניינים
הפך להיות לכללי.
אז נוספה התמצית האחרונה, 27, שנמצאת עקרונית להרכב זה, אלא שלתינוקת קטנה לא נראתה רלוונטית.
---
הכוונה של הרכב זה עיקרה עידוד הנפש, היא מעלה ומכוונת את מחיאות הכפיים הגופניות, את ההסכמה להכיר בכך שניתן להבריא, שיש מסוגלות, גם זה בתוך הנפש, היכולת להתאושש, האיתנות המתבקשת מול פגעי החורף או עונות מעבר לא במובן של לא להיות חולים אלא ביכולת לחלות ולהבריא.
ואלה התמציות הנבחרות:
17- אלה לבנה - HORNBEEM - מדור בטחון עצמי, מצטרפת בשל ההיבט הזה של עייפות נפשית, חוסר עניין, שעמום או חוסר משמעות.
21 - חרדל - MUSTRAD - מדור חוסר עניין בהווה או ניתוק מהמציאות - נוספה כאן בשל ההיבט העליז, המפתיע, העולה כהיפוך לנטיה להיכנס לדיכאון לפתע פתאום, כמו לפתע האפירו השמיים ועד שלא יזרחו הנפש נמצאת שפופה.
23 - זית - OLIVE - מדור חוסר עניין בהווה או ניתוק מהמציאות - יציבות, אנרגיה גם פיזית וגם נפשית, היכולת להתמדה, איתנות, נמצאת עקרונית גם ביחס להוספת תמצית 38.
04 - דרדר - CENTAURY - מדור רגישות יתר לרעיונות והשפעות - הנטיה לרצות ולשרת את האחר נמצאת מבקשת את היפוכה במובן של עצמאות והיכולת לומר לא.
תמצית זו מרכזית בעידוד האדם לזקוף את גוו, להתיישר מול חייו.
38 - ערבה - WILLOW - מדור ייאוש - הקרבן האומלל והמסכן שתלונותיו כלפי המציאות נמצאות מצביעות על דיכאון והטלת אחריות החוצה אל המציאות. תמצית זו מלמדת את ה'קרבן' לקחת אחריות ולשחרר את הייאוש לדרכו. עם זאת מומלץ לתמצית זו להוסיף גורם מייצב כמו תמצית 23 או תמצית 35 ממדור חוסר עניין בהווה.
10 -תפוח הבר - CRAB APPLE - מדור ייאוש - תמצית הנקיון, במובן הזה טאטוא של אבק הייאוש הלאה, ניקוי המערכת מהנטייה להגזמה ולאובססיה מכל סוג.
27 - מי סלע - ROCK WATER מדור דאגת יתר לרווחת האחר או מתח חברתי - זו התמצית החותמת את כל שלושים ושמונה התמציות של באך, עניינה הוא היחס של האדם לחברה ולחוקיה. בעיקר ביטול עצמו, ביטול הביטוי האישי שלו וביטול צרכיו ורצונותיו אל מול צרכי הכלל. השפעתה היא בעיקר שחרור, זרימה והסכמה ליחסים מאוזנים עם החברה והסביבה. 
תמצית זו מאפשרת למים לזרום, וכך לחיים, חשיבותה רבה להרכב כולו שכן מחברת בין כל התמציות ומעלה את הביטוי העצמי גם של הגוף - המחלים והמבריא והבריא.
תמצית זו היא למעשה ה'מים החיים' של באך. 
x

#{title}

#{text}

#{price}