Z SHIELD

SCZ2GQ83L2
  • 65.00
    75.00
  • לפרטים נוספים צ'אט 0535269071
  • אפשרויות:
    נוער
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪400.00
מדור: גוף
חוסן; חסינות;

 
העלאת המודעות לאיתנות יציבות הגנה
חוסן פיזי ונפשי 

העצמת היבט
החסין
העומד בפני האירועים באיתנות ובגמישות
המכיר בעדינות העוצמה


 
אופן השימוש;
ענידה רצופה של שלושה עד חמישה שבועות.
הפסקה של שבוע. 
 לאחר מכן ענידה רצופה או לסירוגין באופן ספונטני לפי הצורך.

על המחלות הנגיפיות, על מגיפת הקורונה על הקרינה (G5)
ועל הפניקה
צפריר שפרון מרץ 2020
---
השירות המצוין שמעניקה הפניקה החברתית בעקבות נגיף הקורונה לא יסולא בפז; נראה שעשויים לחול שינויים גדולים מבחינת ההתנהלות הכלכלית - האפשרות לעבוד, אופי העבודה והיכולת להיות הרבה יותר עם המשפחה, בבית, בטבע עשויים לתפוס מקום במערך העבודה יותר משנדמה.
הטכנולוגיה כבר מאפשרת את זה מזמן.
---
אלא שתגובתיות היתר, פניקה מוגזמת שנוקטים ההגאים של הספינה נמצאת מידבקת מאוד, ומקרינה על כל שככבות האוכלוסייה מתח תמידי, תחושת סכנה קיומית, המלה מגיפה כמו מכשפת את השכל הישר ומניעה התנהגויות שאינן מומלצות בהכרח לכל נושא החסינות האישית, הגופנית והנפשית, הנדרשת על מנת להעיף מבט ולאפשר לגוף להתמודד מידית בדחיית הנגיף, או לחלות ולהבריא בכוחות עצמם.
---
הפניקה היא סוג של תהודה, תהודה שמהדהדת מתוך מצוקה או תגובה של מנהיגי האומה, כל אחד וסיבותיו, או ברמה האישית או מתוך הלחץ של האחריות המונחת על כתפי מנהיגי העדר.
---
כאן תהודה זו מעצימה ומזינה את המתח מעת לעת ומייצרת חולשה במערכות התפקוד הכללי והתפקוד האישי - הגופני; המערכת החיסונית הגופנית נחלשת מתוך היותה תחת מתח מתמיד. מוליכי התחושה – העצבים מתוחים וכמו מתחממים יתר על המידה עד ליצירת קצרים ולפגיעה ממשית במערכות הגוף.
ככה זה מתח מתמשך ככה זה פניקה.
---
תהליך זה אם כך לא תורם ליעילות המערכת החיסונית, גם כשזו תפגוש את נגיף הקורונה; הרי עיקר החשש של המערכת מול הנגיף הוא אוזלת ידה.
ועדיין יש לטפל בבהלה, בפניקה  שהיא היא המגיפה האמתית. אם כך טוב להצטייד באמצעים מרגיעים, כמו Rescue Remedy  של ד"ר באך, מיצויים שונים כמו סווידיש ביטר, ויטמינים שונים, תזונה מתאימה .
העלאת המודעות לרגיעה ותפקוד מיידים מוצעים גם באמצעות הפיתוח המצוין של ה RESCUE הישראלי, הנושא תהודת מקור של צמחי ארץ ישראל.
במרכז נוסחה זו הקידה השעירה, הפרח של הקידה מהווה את ליבת השפעת ההרכב הזה.
כך שצמיד זה מיועד לתפקוד תחת כל נסיבות החיים, תפקוד מלא ויעיל, בקור רוח, בסובלנות ובסבלנות, לא רק במצבי חירום אלא גם בשגרה.
פיתוח זה מיושם באמצעות צמיד סיליקון אשר ניתן לענידה או ליצירת משקה הטעון בתהודת מקור זו.
---
על יד הצמיד הזה מככבים עוד 8 סוגים להעלאת המודעות לנושאים שונים, לעניין המחלות הנגיפיות (כמו הקורונה) והקרינות המתגברות (כמו ה G5) פותח הצמיד הספציפי שנקרא SHIELD.
---
ה  SHIELD  מאחד בתוכו מנעד של תהודות מקור שעניינן העלאת המודעות בתחומים: תפקוד וקור רוח, נינוחות ויכולת לעמוד בעומס רגשי וגופני, הרגעה של מתח, תיאום מלא בין מערכות הגוף כולל מערכות ההתראה והעלאת המודעות והתיקון האוטומטי של ההילה.
זה מתרחש תוך העלאת המודעות אל ההילה, המקיפה את הגוף כאבר חישה המתריעה על סכנות ומאפשר התגייסות של המערכת החיסונית הגופנית והנפשית מבעוד מועד.
תהודת צמיד זה מתאימה אם כך לכל המחלות המידבקות, כהגנה מפני הסתבכות.
כלומר האדם יהיה חולה אך בן הברית הזה יאפשר לרוב הבראה קלה ויעילה.
---
תודות 
x

#{title}

#{text}

#{price}